Jmenuji se Lenka Benešová a žiji na krásném jihu Čech.

Vždy jsem chtěla proniknout do hloubky podstaty věcí. Nejvíce mě zajímalo, co se skrývá „pod povrchem“. Co není zjevné, ale přesto se významnou měrou podílí na prožívání každého z nás.
Mými společníky však byly  pocity nespokojenosti se svým životem a pocity nepochopení toho, co se se mnou děje a proč se mi to děje. Chtěla jsem se prožívat jinak, nevěděla jsem ale, jak udělat změnu. Věděla jsem, že musím začít sama u sebe. Jinak to ani nejde :-).
Hledala jsem v knihách a vyzkoušela různé postupy a rady, jak mít spokojenější život, jak si vylepšit zdraví. Fungovalo to buď vůbec nebo částečně.
Přihlásila jsem se na prožitkový seminář Ernestíny Velechovské.  Díky němu jsem si uvědomila rozdíl mezi informací a prožitkem. A díky prožitku při objevování sebe sama jsem nalezla tyto dary:

  • obrovskou sílu prožitku. Ač bolavý, je ve svém výsledku očistný. Projdeme – li opět svými bolavými místy, můžeme pocítit úlevu spojenou s odcházejícími emocemi.
  • osvobozující sílu slova – možnost vyjádřit slovně to, co je ve mně ukryto, co jsem si nedovolila dříve zviditelnit
  • léčivý účinek spojení se svým vlastním vnitřním světlem, se svým vyšším já
  • mocnou a očistnou sílu odpuštění
  • nejdůležitější je změna, kterou udělám sama v sobě
    pochopení toho, co žiji sama se sebou a co mohu změnit, budu-li chtít

Změnila jsem svůj život, nastoupila  cestu nového přístupu sama k sobě v každodennosti. Na cestu vedoucí přes každodenní prožívání, přes uvědomování si toho, co sama se sebou žiji, co mohu přijmout, opustit, změnit, z čeho se mohu radovat. Ve svém srdci cítím klid, mír a radost.  

 

 

 

  •